Hakkımızda

Kurumsal

Dinamik Life tüm projelerinde inşaat ve malzeme kalitesi kadar çevre, insan ve tüm diğer unsurlara da son derece önem vererek yaratıcı çözümler sunar.

 

Diğer taraftan müşterinin önceliği bizim önceliğimiz olduğundan projelerini süratle ve zamanında bitirmek; bu konuda bize duyulan inancı boşa çıkartmamak yine değişmez ilkelerimiz arasındadır.

 

Dinamik Life, kalite ve müşteri memnuniyeti esaslı, bir ticaret ve hizmet anlayışını benimsemiştir.

 

Bunu sağlamak için her çalışanımız, işini sahiplenmek, sorumluluk almak , inisiyatif kullanmak, alanında gerekli bütün bilgi ve squat plug becerilere sahip olmak zorundadır.

 

Diğer önemli konu uygun bir maliyet ve doğru fiyatlama ile kaliteli hizmet sunabilmektir. Bu sorumluluğun farkında ve bilincindeyiz.

Dinamik Life

İnşaat ve yapı sektörüne yenilikçi bir tarz, yaşam alanlarına canlılık ve hareket getirmek hedefiyle 2010 yılında Ceyhan TOPAK ve Hilmi CAN ortaklığıyla kurulan DİNAMİK GRUP, birbiri ardına üstlendiği konut, işyeri ve yaşam alanı projeleriyle inşaat sektöründe sarsılmaz bir yer edindi.

 

DİNAMİK GRUP, son 30 yılda sunduğu konut projeleriyle yüzlerce ailenin yaşam tarzında farklılık yaratırken, projelerindeki ayrıntılarla kalitesini hissettirdi.

Yaşam Alanı Projeleri

2011-2012 yılında Sincan Törekent’te 70 daire ile Metropark Evleri yapımını üstlenen DİNAMİK GRUP, 2013-2014 yılında Elvan Mahallesi’nde Elitpark Sitesi’nde 50 adet 4+1 daireyi sahiplerine teslim etme başarısını gösterdi.

 

DİNAMİK GRUP’un 2014-2015 yıllarında inşa ettiği Golden Life Sitesi Eryaman Şeker Mahallesi’ne kaliteli konut anlayışı getirirken, 2016’da Sincan Vatan Caddesi’nde yapımını tamamladığı iş merkezi de bölgede ticaretin merkezi oldu.

 

Bahis Makine ortaklığıyla Bosphorus 3. Etap’ta 227 daire ve 34 işyeri yapımını zamanında tamamlayarak hak sahiplerine sunan DİNAMİK GRUP, 2018 yılında Lila Park Sitesi’nde bir okul ve 40 dairenin iskanlarını alıp müşterilerine teslim etmenin haklı gururunu yaşadı.

Satıştaki Projemizlerimiz

Üstendiği projeleri eksiksiz ve zamanında hak sahiplerinin kullanımına sunan DİNAMİK GRUP, ortaklıklarını çeşitlendirerek Konum Eryaman ve Motto Ankara projelerine kalitesini yansıttı.

 

Bugün de Motto Göksu Projesi DİNAMİK GRUP güvencesi ve kalitesiyle yükselmekte.

Misyonumuz

Konut, işyeri ve yaşam alanlarında günümüz ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten ve sunduğu projelerine gelişen mimari ve değişen teknolojik imkanları en iyi şekilde entegre eden DİNAMİK GRUP, sektörde yer aldığı ilk günden itibaren müşteri ve iş ortaklarına özgün yapılar, kalitesiyle farklılığını hissettiren mekanlar kazandırıyor.

 

Sağlam, kaliteli yapıları hızlı ve güvenli şekilde inşa eden DİNAMİK GRUP, insanımızın yaşam alanlarının standardını yükselten projelerle sektöründe tercih edilen firma olarak yoluna devam ediyor.

Vizyonumuz

DİNAMİK GRUP, inşaat alanındaki tecrübelerini üstlendiği projelere yansıtarak, yapılara değer katmayı, müşterilerine sağlam ve kaliteli yapılar kazandırarak başarısını sürdürmeyi hedefliyor.

 

İnşa ettiği yapılardaki ayrıntılarla iş yapma kalitesini ön plana çıkaran DİNAMİK GRUP, sektöründe mükemmelliği hedefleyen vizyonuyla inşaat alanındaki teknolojik yenilikleri, mimari yapı ve inşaat projelerine tam bir uyumla entegre etmeyi amaçlamakta.