Danışmanlık

Profesyonel Ekibimizle Yanınızdayız

Danışmanlık

İnşaat projelerinizin tüm süreçlerinde yüksek kaliteli malzemelerimiz ve profesyonel ekibimizle yanınızdayız.

İnşaat alanında sorunlar ile karşılaşmamanız için danışmanlık hizmeti sunuyoruz. Farklı bir noktadan satın aldığınız malzemenin kalitesini anlamada, yapmak istediğiniz işlemlerin nasıl olacağı hakkında fikir almada ve ne tür bir yapılaşmaya ihtiyacınız olduğu konusunda bize danışabilirsiniz. Alanında uzman ve deneyimli olan ekibimiz, sektör dahilindeki tüm sorularınızı memnuniyetle cevaplıyor.

Betonarme Danışmanlığı

İnşaat sektörü içerisinde betonarme kullanımı epey yaygındır. Firma olarak betonarme danışmanlığı sunarak beton kullanımı sırasında herhangi bir sorun yaşamadan işlemleri yapmanızı mümkün hale getiriyoruz. Herhangi bir yapının inşasında, duvar ya da buna benzer bir noktanın değiştirilmesinde ve değişimler sırasında betonarme ile ilgili sorunlar yaşamanızı önlüyoruz. Sunduğumuz destek ve danışmanlık ile işlemlerinizi sorunsuz bir biçimde sürdürmenizi sağlıyoruz.

Çelik Yapı Danışmanlığı

Değişen ihtiyaçlar doğrultusunda günümüzde çelik yapının kullanım oranı epey arttı. Firma olarak inşaat alanında kullandığımız çelik yapı ürünü adına özel bir danışmanlık hizmeti sunmayı da ihmal etmiyoruz. Çeşitli boyutlarda çelik ürün ihtiyaçlarınız veya projenizde çelik yapı kullanılıp kullanılmayacağı gibi noktalarda danışmanlık hizmetimize başvurabilirsiniz. Alanında uzman ekibimizi devreye alarak merak ettiğiniz her konuda destek almanızı kolaylaştırıyoruz.

Mimari Danışmalık

Oluşturmak istediğiniz mimari yapının fizibilitesi hakkında detaylı bir şekilde bizden destek alabilirsiniz. Sunmakta olduğumuz mimari danışmanlık, hem alan açısından hem de görünüm bakımından mükemmel olanı elde etmenize yardımcı oluyor. Bu sayede daha göz alıcı mimari yapıların oluşturulmasını sağlıyoruz. Ayrıca bünyemizde bulunan uzman ekibimizin desteğine mimari danışmanlık hizmetimizde de yer veriyoruz.

Cephe Danışmanlığı

Herhangi bir yeni yapının önem arz eden noktalarından cephe, yalıtım ve görünüm gibi noktalar mükemmel bir şekilde yapılmalıdır. İnşaat firması olarak cephe danışmanlığı sunarak söz konusu mükemmeliyeti elde etmenize yardımcı oluyoruz. Üstelik hangi ürünleri ve malzemeleri kullanmanız konusunda da sizi aydınlatıyoruz, yalıtım açısından mükemmel bir yapı inşa etmenizi sağlıyoruz.

Elektro Mekanik Danışmanlığı

Teknolojinin gelişmesini göz önünde bulunduran bir firma olarak her daim yeniliklere açık hizmetler sunuyoruz. Bu konuda oluşturduğumuz elektro mekanik danışmanlığı hizmetimiz ise ince işçilik isteyen konularda danışmanlık hizmeti almanıza yardımcı oluyor. Uzman ekibimizi devreye alarak hangi parçaları kullanmanız gerektiği gibi konularda size destek sunuyoruz. Çoklu danışmanlık desteğimizle birlikte ise birden fazla konuda profesyonel görüşlerimize başvurmanızı mümkün hale getiriyoruz.

Zemin Danışmanlığı

Oluşturduğunuz ya da plan aşamasında olan projeniz için zemin danışmanlığı hizmetimiz ile kusursuz bir zemin yapısı elde etmenizi kolaylaştırıyoruz. Ekibimiz ile birlikte mükemmeliyetçi bir tutum sergiliyor, istediğiniz zemin yapısını kaliteli bir biçimde elde etmenize yardımcı oluyoruz. Yapılaşma içerisinde kaliteli bir zeminin var olmasını sağlayarak enerji tasarrufu elde edilmesini mümkün kılıyor, ayrıca mükemmel bir görümün oluşmasını sağlıyoruz.

Alt Yapı Danışmanlığı

Oluşturulacak olan yeni bir projenin altyapısı, özellikle gelecek açısından oldukça önem arz ediyor. Bu nedenle firma olarak sunduğumuz alt yapı danışmanlığı ile birlikte hem şu an için hem de geleceğe yönelik herhangi bir alt yapı sorunu ile karşılaşma olasılığınızı düşürüyoruz. Danışmanlık hizmetimizi tıpkı diğer hizmetlerimizde olduğu gibi uzman ekibimiz ışığında sağlıyoruz.

Çevre Düzenlemeleri

Yapım aşamasında veya var olan yapının çevresine entegrasyonu için görsellik ve işlevsellik ön planda tutularak uzun ömürlü çevre düzenlemeleri yapılmaktadır. Çevre düzenlemeleri kapsamında yaşanabilir peyzaj tasarımları ve uygulamaları gerçekleştirilmektedir.

  • Yüzme ve Süs Havuzu İmalatları
  • Peyzaj Uygulamaları
   • Yeşil Alan İmalatı
   • Sert Zemin İmalatı
  • Açık Otopark Uygulaması

Restorasyon Uygulamaları

Restorasyon uygulamalarımız ile var olan yapının yenilenmesine ve eski sağlığına kavuşmasına olanak sağlıyoruz. Firma olarak yapının sadece yenilenmesini sağlamakla kalmıyor ayrıca orijinal görünümün kaybolmaması için çalışıyoruz.

 • Tarihi Yapı Restorasyonu
 • Sit Alanındaki Yapıların Restorasyonu
 • Yalı Restorasyonu

Güçlendirme Çözümleri

Yapıyı etkileyen deprem, sel, heyelan vb. dış kuvvetler neticesinde Yapının özgün halini olabildiğince etkilemeyecek müdahalelerde bulunan ergonomik çözümler ön planda tutulmaktadır.

  • Betonarme Güçlendirme Uygulamaları
  • Çelik Güçlendirme Uygulamaları